Úvod » Naše vybavení

Naše vybavení

Oddělení vývoje

Našim zákazníkům se vždy snažíme nabídnout komplexní řešení dané zakázky. V oblasti průmyslové automatizace řešíme zakázky od těch nejjednodušších až po složité konstrukční celky, včetně schémat pneumatického, hydraulického i elektrického zapojení. V oddělení vývoje používáme nejmodernější CAD software SolidWorks. Při návrhu schémat elektrického zapojení spoléháme na CAE software ePlan.

Měrové středisko

Pro zajištění kvality při zakázkové výrobě přesných dílů a tím i spokojenosti zákazníků jsme vybaveni vlastním měrovým střediskem. Díky tomu dokážeme pružně reagovat na požadavky výroby i zákazníků. Naše měrové středisko je vybavené 3D souřadnicovým systémem Mitutoyo Crysta Plus M443 (rozsah měření 400 x 400 x 300mm) a digitálním výškoměrem Mitutoyo (rozsah měření 600mm).

Měrové středisko

Výroba

Společnost TODOROV nástrojárna si velmi zakládá na výsledné kvalitě vyráběných dílů. Při výrobě přesných dílů spoléháme na konvenční obráběcí stroje i CNC obráběcí centra. Od roku 2015 můžeme nově nabídnout i technologii drátového řezání na stroji Fanuc Robocut. Maximální důraz klademe na precizní zpracování a vysokou přesnost. Pro podporu přesného CNC frézování využíváme CAM nadstavbu SolidCAM, v případě drátového řezání využíváme CAM software Fanuc PC FAPT Cut i. Naší snahou je nabídnout zákazníkovi kvalitu, přesnost a dodržování termínů.

Výroba

Naše strojní vybavení

  • CNC obráběcí centra Hardinge VMC600II, GX480 (600 x 512 x 510mm)
  • Univerzální frézky Optimum MT200, Proma FVV125PD (1290 x 280 x 400mm)
  • Souřadnicová rozvrtávačka  BKoE (400 x 630mm)
  • Drátová řezačka Fanuc Robocut Alfa C400iA (370 x 270 x 255mm)
  • Univerzální soustruh Intos S32
  • Brusky (rovinná BPH20NA, hrotová BUA20)

Sdílejte na sociálních sítích

Volba jazyka

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací