Úvod » Kariéra » Vedoucí konstrukce

Vedoucí konstrukce

Pracovní náplň

  • návrh průmyslové automatizace pro automobilový průmysl
  • vedení týmu konstruktérů
  • tvorba 2D a 3D dokumentace
  • komunikace s dodavateli a zákazníky

Nabízíme

  • práce s moderními technologiemi
  • odpovídající platové ohodnocení a další zaměstnanecké výhody
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • jazykový kurz AJ v rámci pracovní doby
  • zajímavou a perspektivní práci v zavedené společnosti

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe v oboru průmyslové automatizace
  • znalost konstruování ve 3D

Kontaktní údaje

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete nám své kontaktní informace a životopis. Budeme Vás kontaktovat ohledně pohovoru.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

* Údaje označené hvězdičkou je potřeba vyplnit.

Sdílejte na sociálních sítích

Volba jazyka

Více informací